iphone7 iphone7 plus 6

Погіршення роботи гаджетів з часом для багатьох не стає несподіванкою, але іноді це відбувається швидше, ніж хотілося б.

Саме з такою проблемою зіткнулися власники випущених у 2016 році iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Все більше користувачів повідомляють про поломку мікрофона, що призводить до циклічного перезавантаження, інформує Мaximum.fm.

Власники iPhone 7 і iPhone 7 Plus пишуть на форумах і в соціальних мережах, що навіть при нормальному використанні смартфонів у них в якийсь момент перестає працювати мікрофон. Більш того, при спробі перезавантаження пристрою він зависає на логотипі Apple.

За словами фахівців сервісних центрів, ця проблема в iPhone 7 і iPhone 7 Plus ідентична по своїй суті з неробочим тачскрином в iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Як і у випадку зі смартфонами 2014 року, в "сімці" від плати відходить аудіочіп. Наразі експерти не можуть прийти до єдиної думки: одні вважають, що причиною є удари та падіння пристроїв, тоді як інші вважають, що це походить від невеликих згинань під час звичайного використання.

У компанії Apple заявили, що вже знають про проблему і зайняті її вивченням.