1218925 360 203 source

У Москві 5 листопада виявили мертвим російського актора Алєксєя Дєвотченка, який виступав проти політики Путіна та захищав інтереси України. Московська поліція з'ясовує обставини загибелі відомого актора театру і кіно.

 

Як повідомляє "Цензор.НЕТ", тіло актора виявив його близький друг, власник квартири, в якій мешкав Дєвотчєнко. Правоохоронці стверджують, що чоловік лежав біля вхідних дверей у калюжі власної крові.

За даними джерела у правоохоронних органах, на місці злочину лежить бите скло – вцілілих вікон у квартирі немає. Плями крові виявили на всійжи тловій площі. Основною версією є вбивство.

Алєксєй Дєвотчєнко народився в Ленінграді (тепер Санкт-Петербург) 14 жовтня 1965. Актор працював у ТЮГу імені А. А. Брянцева, в Театрі імені Ленсовета, в Камерної філармонії, театрі на Ливарному, Олександрійському театрі, БДТ імені Г. А. Товстоногова. Пізніше перебрався до Москви і з 2012 року виступав у трупі Московського Художнього театру імені А. П. Чехова.

18 червня цього року актор дав інтерв'ю для "Цензор.НЕТ", у котрому заявив, що "Україну треба залишити в спокої".

За інформацією Espreso.tv, актор Алєксєй Дєвотчєнко був запеклим противником політики Путіна. Належав до Об'єднаного громадянського фронту в Санкт-Петербурзі, брав участь у "Маршах незгодних". 10 березня 2010 року підписав звернення російської опозиції "Путін повинен піти". 18 листопада 2011 року у своєму блозі в Livejournal актор оголосив, що відмовляється від звання "заслужений артист Росії" і двох державних премій Росії на знак протесту проти політики російського президента.

Джерело: portala4.pl.ua