Qd9zq

Марк Чепмен назвав причину, чому вистрілив у рок-легенду.

Вбивця легендарного рок-виконавця, співзасновника групи The Beatles Джона Леннона звернувся до його дружини і попросив вибачення, повідомляє ABC.

Марк Чепмен в 11-й раз отримав відмову на дострокове звільнення. Згідно зі стенограмою, отриманою ABC New, місяць тому чоловік заявив, що вистрілив в музиканта "заради слави" — це і стало причиною відмови. У 1980 році його засудили до довічного ув'язнення з правом дострокового виходу на свободу не раніше ніж через 20 років.

Своєю чергою ув'язнений зізнався, що вбив Леннона, тому що був "злим і ревнивим" і відповідно до протоколів слухань шукав собі "слави".

"Тоді я думав, що у нього є всі ці гроші, він живе в цій красивій квартирі та захоплюється музикою, що представляє більш обережний спосіб життя, більш благодійний спосіб життя... Це змусило мене злитися і ревнувати у порівнянні з тим, як я жив у той час. Там були ревнощі," - сказав він.

Нагадаємо, Марк Чепмен вбив Джона Леннона 8 грудня 1980 року, зробивши п'ять пострілів йому в спину. До цього він підійшов і взяв у артиста автограф.

Фахівці запитали у нього, чи змінилося його мислення за 40 років, на що він зазначив, що вчинив так через "егоїзм".

"Я вбив його, тому що він був дуже-дуже відомий, а я був дуже егоїстичний. Я хочу додати це і особливо підкреслити. Це було вкрай егоїстично. Мені шкода, що я заподіяв їй (Йоко Оно — прим. Ред.) біль. Я весь час думаю про це," - додав Чепмен.

 

Джерело: glamurchik.tochka.net