ec01275 lhsktkqturbjkl5qcgvnkpuczqpaamldlqiazqpawsm

Зірка Голлівуду і його онука-актриса були близькі і навіть разом виходили у світ.

Американського актора Моргана Фрімена звинуватили у сексуальному зв’язку зі зведеною онукою Іден Хайнс, яка була вбита три роки тому.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на New York Post, звинувачення висунули в ході суду над колишнім хлопцем Хайнс Ламаром Девенпортом, якого звинуватили у вбивстві дівчини. За словами адвоката Девенпорта, Хайнс розповіла своєму бойфренду і іншим, що її дід вступив з нею в неналежні сексуальні стосунки.

Деталей адвокат не уточнила, але представила заяву психотерапевта Девенпорта, який стверджує, що його пацієнт часто скаржився на сварки з Хайнс через її невірність. Зведена внука Моргана Фрімена була вбита в 2015 році на одній з вулиць Манхеттена.

33-річній актрисі завдали кілька ножових поранень. За даними слідства, дівчину вбив Ламар Девенпорт, який знаходився у стані наркотичного сп’яніння. Іден Хайнс доводилася онукою першій дружині Моргана Фрімена Джаннет Бредшоу. Незважаючи на відсутність кровних уз, зірка Голлівуду і актриса були близькі і навіть разом виходили у світ.