d943091 k09ktkqturbxy80mmrjzmq1njm5otczntyymzexzwe5nzjkyty4yjblzc5qcgvnkpuczqpaamldlqiazqpawsm

Найбільша у світі статуя Ісуса Христа, розташована у польському місті Свебодзін, роздає інтернет.

Про це дізналися журналісти польського видання Fakt.pl, пише Європейська правда.

Журналісти з’ясували, що величезна статуя Ісуса Христа використовується для комерційної трансляції інтернет-сигналу. Представники компанії, яка надає інтернет, стверджують, що ця ініціатива належить священику місцевої парафії.

Журналісти стверджують, що на вершині найбільшої у світі фігури Ісуса Христа хтось встановив антени. Це видно на відео, знятого за допомогою дрона. Експерт підтвердив, що на відзнятих зображеннях встановлені антени для передачі інтернет-сигналу.

"Саме місце є найкращим в цій околиці завдяки своїй висоті, що дає величезний діапазон", - пояснив він. Висота фігури Ісуса Христа становить 36 метрів, з яких 33 метри припадають на скульптуру Ісуса, а ще 3 метри – на позолочену корону.

У компанії, яка володіє устаткуванням, підтвердили, що запропонував встановити антени на фігурі місцевий священик. Деталей контракту в компанії не розкрили, але запевнили, що усе відбувається на законних підставах.

У парафії журналістам заявили, що нічого не знають про встановлені на вершині фігури антени.ec01275 lhsktkqturbxy9lmzhkndaynta2ogziyzcxyjlinwewmzi2mwjkytcyos5qcgvnkpuczqpaamldlqiazqpawsm