sigal f 45209

Зелений символ Примор'я на Алеї Росії в Севастополі запросять посадити Стівена Сігалаповідомляє видання "Гостям Севастополя" з посиланням на Міністерство природи Російської Федерації.

 

Предки популярного голлівудського актора жили на Далекому Сході і тому буде символічноякщо Сігал візьме участь у висадці хвої, вважають у міністерстві.

Стівен брав участь у всеросійській акції «Алея Росії»віддавши свій голос за Аянську ялинущо символізує Приморський крайІдея запросити відомого героя бойовиків до участі в акції належить голові Мінприроди РФ, голові оргкомітету акції Сергію Донському«Алея Росії» пов'язує воєдино два глибинних прагнення: любов людини до малої і великої Батьківщинигордість за природу країнисказав міністр.

За словами Сергія Донськогоотримано величезне число відгуків на дану патріотичну і екологічну ініціативуВсеросійська акція «Алея Росії» ініційована міністерством природних ресурсів і екології Росії і фондом сприяння охороні навколишнього середовища «Природа»Акція підтримується Російським географічним товариством і міністерством культури РФ.

В той же час варто зауважити, що такий рух, наврядчи, позитивно відзначиться на репутації актора в Україні, і, цілком можливо, "Ніко" постане в один рая із таким "видатним" актором, як М. Порєчінков