asd65f40133 1

Майже два тижні прикарпатські спортсмени перебувають на тренувальній базі у Карпатах. Там, за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка, готуються до міжнародного турніру з кікбоксингу Arena Fight Night. Він пройде 29 вересня у польському Плоцьку.

asd65f401dfdfdfd33 1 

«Я займаюсь кікбоксингом уже 6 років. Зараз посилено готуюсь до змагань у Польщі. Збори проходять дуже плідно, адже тут є усе, що треба: гори, свіже повітря, гідні суперники», – розповідає кікбоксер Денис Левицький

Аби підготувати спортсменів до майбутніх боїв на Прикарпаття приїхав багаторазовий Чемпіон України та світу з тайського боксу Олег Приймачов.

134 1eettee

«Я діючий спортсмен. І тренувати когось – це для мене щось нове. Звісно, ці хлопці мають добру фізичну підготовку. Я ж можу їм порадити бути дисциплінованими у рингу, та відданим своїй справі поза ним. Добре, що у вашому краї є такі люди, як Олександр Шевченко, які підтримують спорт та допомагають місцевим кікбоксерам розвивати свої вміння і навички», – зазначив Олег Приймачов.

132 1lhjlh

До слова, під керівництвом Олега Приймачова тренуються як дорослі бійці, так і діти. 13-річний Захар Коцюр – чемпіон Європи з кікбоксингу, вихованець клубу «Бескид» розповідає: заняття важкі, але результативні.

«Я дізнався багато нового з техніки бою. До змагань готуюсь посилено, час ще є, тому сподіваюсь на добрий результат», – сказав Захар.

130bnmmmn

«Спортивна нація – це сильна і здорова країна. Підтримував і буду підтримувати талановитих бійців із Прикарпаття. Впевнений, що вони досягнуть найвищих вершин у своєму виді спорту та прославлять нашу країну в усьому світі», – зазначив народний депутат України Олександр Шевченко.