15 1 d8 s0008 zaza

У туристичному комплексі «Буковель» визначили найкращих у баскетболі 3х3. В безкомпромісній боротьбі спорстмени змагалися за перемогу в турнірі «Bukovel Quest».

Його унікальність полягає в тому, що баскетболісти-аматори отримали змогу помірятись силами з професіоналами. А географія учасників не обмежилась Прикарпаттям.

15 1 d8 s000fgdddg8 zaza

«На змагання приїхали баскетболісти із Луцька, Рівного, Львова, Тернополя, Чернівців, різних куточків Прикарпаття. Можна сказати, що вся західна України взяла участь у турнірі на різних етапах», – розповів організатор турніру з баскетболу 3х3 «Bukovel Quest» Дмитро Неволін.

Тріумф у дорослій категорії серед чоловіків святкувала команда з міста Луцьк. У фіналі вони вирвали перемогу в франківчан. Хлопці кажуть, «Bukovel Quest» нічим не поступається європейським турнірам.

18 0f

«Місце проведення неймовірне, в Буковелі дуже круто. Свіже повітря, гори, європейський спортивний майданчик», – ділиться враженнями гравець команди «Старий Луцьк» Едуард Федчук.

Серед дівчат першість здобула Збірна України з баскетболу 3х3. До слова, «Bukovel Quest» – це грандіозні спортивні змагання, що пройшли у кілька етапів. Перший відіграли у Коломиї, другий успішно пройшов у Надвірній, 27 та 28 липня баскетбольні баталії відбувались в Івано-Франківську. А вже переможці цих етапів з’їхалися на фінал у Буковель.

19www

«Масовий спорт потрібно підтримувати і розвивати. Адже це перш за все здоров‘я. Дуже приємно, що у «Bukovel Quest» буре участь така велика кількість баскетболістів. Наші схили, баскетбольні, волейбольні і футбольні поля завжди відкриті для спортсменів. Адже що більше українців будуть займатись різноманітними видами спорту, то здоровішою буде наша нація і сильнішою країна». – зазначив народний депутат України Олександр Шевченко.

А вже 20 та 21 серпня, на цьому ж майданчику визначатимуть переможців у категорії до 18 та 14 років.