5 7 rtg0

За підтримки Олександра Шевченка вихідними у Івано-Франківську відбувся третій етап турніру «Bukovel Quest».

Відкритий чемпіонат з баскетболу 3х3 зібрав 38 команд та сотні учасників не тільки з Івано-Франківська, але й з усіх куточків Прикарпаття та України. Протягом двох днів вони змагались у різних вікових категоріях.

10 2ddd

«Bukovel Quest» традиційно збирає найкращих. В категорії U- 18 чоловіки перше місце посіла збірна України, 2 – «Потрійна загроза», 3 – команда «Франківськ». Серед жінок U- 18: 1 місце – «Мобі»,Київ, 2- «Галичанка», Львів, 3 – збірна України. U -14 юнаки: Вамбуд, Сейрін, та WhiteNigars і дівчата U -14:  Бистриця, ОДЮСШ та Рената.  Змагались також дорослі чоловіки. «Франківськ» з рахунком 17-16 переміг збірну України Ю-18. А третє місце посіла команда «Вятрачок» зі Львова, яка обіграла калуських «Грізлі», – розповів голова Івано-Франківської обласної федерації баскетболу Юрій Процюк.

4 9ds

До слова, «Bukovel Quest» – це грандіозні спортивні  змагання, що відбуваються у кілька етапів. Перший вже відіграли у Коломиї, другий етап успішно пройшов у Надвірній, 27 та 28 липня баскетбольні баталії будуть відбулись в Івано-Франківську.

«Дуже приємно, що в недільний день діти не сидять за комп’ютерами та планшети. А займаються на майданчику. Менші і старші не тільки змагаються між собою, а пропагують здоровий спосіб життя. ми вважаємо, що спорт – найкращий спосіб провести час з користю, позмагатись із достойними суперниками та знайти нових друзів», – сказав активіст громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди», депутат міської ради від партії «УКРОП» Мстислав Тарас.

1 10s

Учасників та переможців змагань нагородили призами, а також ваучерами на безкоштовне проживання на курорті Буковель.

«Ми дружимо з дитинства. І всі обожнюємо баскетбол. Тому вирішили так назвати свою команду «Бистриця», аби прославити рідне місто. Нинішні змагання були важкими, конкуренти – достойними. Та ми перемогли і дуже раді», – поділились емоціями учасниці команди-переможниці «Бистриця».

Фінал змагань пройде 11-12 серпня у Буковелі. У туристичний комплекс приїде 12 команд-переможниць відбіркових етапів, які змагатимуться у 6 вікових категоріях. Також очікується супер-турнір найбільших клубних чоловічих команд України. На нього запросили баскетболістів з-за кордону.

«На змагання ми запросили найкращого данкера України Дмитра Кривенка – Смуфа. Протягом двох днів у Буковелі буде видовищно та цікаво. Ми плануємо провести конкурси серед учасників Артек-Буковель. До розіграшу призів зможуть долучитись усі охочі», – обіцяють організатори.