dd2122648 5323j153

Українська 17-річна тенісистка Даяна Ястремська очолила світовий рейтинг юніорів. Дівчина покращила свої позиції після того, як вийшла у фінал кваліфікації турніру серії WTA Premier в Австралії.

338647

"Блаугранас" все ближче до підписання атакувального хавбека Ліверпуля.

2498d9nm2d96 n fill 500x333

Ломаченко почав бій обережно, працював переважно з дальньої дистанції, а коли все ж проривався у ближній бій, Рігондо не соромився хапати його за руки.

76 mvy0abin

Промоутер українського чемпіона WBO Василия Ломаченко (9-1,7 КО) Боб Арум хоче організувати бій українця на Середньому Сході.

23782g8235313 n

Шахтар поступився в поєдинку 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів, програвши на виїзді Наполі.

16 y2 jj5m2h00h4

У Івано-Франківську стартував грандіозний турнір із міні-футболу. Майже 40 команд беруть участь у івано-франківському Чемпіонаті.

Zolani Tete 661070

Південноафриканський боксер переміг у чемпіонському бою всього за 11 секунд, і це новий рекорд!

22894389 794537180725243 2443606015550476331 n

За 100 днів до відкриття зимових олімпійських Ігор-2018 стартує естафета Олімпійського вогню по території Південної Кореї, яка пройде через 17 міст і провінцій.

22555562 296590297509250 5334429521042033174 o fill 500x333

21 жовтня на гірськолижному курорті “Буковель” пройшли завершальні в нинішньому сезоні змагання на витривалість “Гонка Нації”.

0g8l 6zdddddm20i uy hyhy

Коломиянин привіз золоту медаль з чемпіонату Європи серед юніорів, який днями проходив у Болгарії.