lomachenko 01 779392 200

Український боксер Василь Ломаченко, який є чемпіоном світу за версією WBO в другій напівлегкій вазі (8-1, 6 КО) потрапив до п'ятірки найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії.

8e7b11febaa8f35431924e3dee80e4a959331bd933a53133209627

Іспанський футбольний клуб «Реал Мадрид» 3 червня на стадіоні «Міленіум» в Кардіффі, що на півдні Уельсу, переміг італійський «Ювентус» з рахунком 4:1.

ee580d fgy70qs9c7428406

2 червня завершився Чемпіонат України серед команд 2 Ліги сезону 2016/17 років.

13392203 1065537310150141 4414914756537901192 o

Олександр Шевченко зазначив, що Буковель став не тільки столицею зимових видів спорту, а й літніх, адже тут є відповідні умови для фізичної підготовки спортсменів та безпосередньо змагань з різних видів спорту.

Maxwell PSG

Захисник Парі Сен-Жермен Максвелл виграв свій 37-й клубний трофей та став рекордсменом за цим показником.

303602

Англійський "Манчестер Юнайтед" переміг у фінальному матчі Ліги Європи УЄФА голландський "Аякс".

med 1409618039 1380252492172 image

Вперше в історії представник України під час жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів посіється з першого кошика.

MtTB4NpHfc

З 7 по 15 травня в м. Малагу (Іспанія) проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, у якому брали участь спортсмени з 23 країн Європи.

liga evro1

У фіналі Ліги Європи зустрінуться англійський "Манчестер Юнайтед" та голландський "Аякс"