37 nedelya bereme 74 00808225858nnosti kameneet zhivot2

Франківська патрульна і молода мама Мар'яна Гавриляк вже майже завершила лікування від раку.

Мар’яні залишилось ще 9 крапельниць Герцептину (вартість одиниці даного препарату – 50 тис грн) та повторне обстеження, пишуть Версії.

Якщо говорити мовою цифр, то для одужання необхідно ще 450 тис грн. Про це повідомляється на офіційній сторінці допомоги.

“Пам’ятаєте з якої суми ми розпочинали нашу спільну роботу? Так ось, сума була більше 1 млн гривень. Вражаюча статистика добрих справ, яку треба продовжити! Велика подяка кожному з Вас!“, – написали волонтери.

Наступне капання відбудеться 13 червня, а разом з ним, перше планове контрольне обстеження, тоді вже буде точно зрозуміло чи все добре.

Сама Мар’яна також розповідає про своє самопочуття:

“Стан задовільний, почуваю себе добре, то що нігті дуже крихкі після тих хімій, це дуже боляче, нічого не можу робити і кожного дня роблю пресомасаж для профілактики лімфостазу Рука набрякає менше, проте повністю не проходить. Різниця між оперованою рукою і здоровою в 3,5 см, потрібно за цим слідкувати і не запускати. Допиваю вже ці препарати від серця, то мені від них уже набагато краще, немає такої задишки і тахекардії“, – пише молода мама.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку
4731 2127 0154 9148

Pay Pal: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(Контактна особа – Natalie Kurpel-Dosaeva)

GoFundMe:
www.gofundme.com/2mb8v2yc