18622689 1664952363813639 4405646788878175882 n

Майже десяток цікавих лекцій, нові знайомства, враження та досвід.

Так минула весняна «Школа етикету». Про що тут тільки не говорили: культура, краса, стиль, здоров'я, поведінка, та багато іншого. За підтримки народного депутата України Олександра Шевченка, проект стартував ще минулого року. І його вподобали сотні франківців. Із заняття в заняття люди різного віку та статі відвідували «Школу етикету».

«Я просто вражена. Люди мотивовано ходять на ці семінари. Вони хочуть вчитись і самоудосконалюватись», - каже Тетяна Терсенова-Завадовська. Саме експерт з етикету, стилю та краси, директор школи у телевізійному реаліті-шоу «Від пацанки до панянки» була лектором на всіх заняттях.

«Проте, уже з вересня ми дещо змінимо формат, - розповідає організаторка «Школи етикету», членкиня команди «УКРОПу» Світлана Оришко. – Тренерів, а відповідно і тем, стане набагато більше. Ми хочемо зробити ще один, психологічний блок. Це будуть і місцеві фахівці, і запрошені спікери. Та однозначно, не будемо зупинятися. Фонд Олександра Шевченка спрямований на навчання, на розвиток інтелекту, який ми маємо у Івано-Франківську». Наголосила Світлана Оришко.

«Я тут з першого заняття. Але кожного разу дізнаюся щось нове. Стиль одягу, манера поведінки, елементартні правила етикету за столом. А взагалі, у мене своя дитяча модельна школа. І все, що чую тут, передаю своїм маленьким вихованицям», - ділиться 34-річна Ірина Євчук.

Останнє весняне заняття у «Школі етикету» завершилось урочисто. З квітами та привітаннями. Усі учасники тренінгів отримали іменні сертифікати.