received 1413374142053717 fill 500x375

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, яка досліджує діяльність народних депутатів, обраних в одномандатних мажоритарних округах, найактивнішим депутатом серед Прикарпатських обранців є Анатолій Дирів (за результатами досліджень у березні 2017 року).

Він посідає третє місце у загальному рейтингу всіх народних депутатів-мажоритарників за роботу у своєму виборчому окрузі. Його законодавчу роботу ОПОРА оцінила у 71,61 бал зі 100 можливих. Загальне місце у рейтингу (де враховувалась законодавча робота та робота на окрузі) – 9.

До слова: ОПОРА, яка постійно проводить моніторинг діяльність всіх народних депутатів, вже вкотре позитивно відзначає активну діяльність Анатолія Диріва та дає його роботі високу оцінку. Зокрема, за підсумками перших двох років роботи Верховної Ради VІІІ скликання, депутат став лідером серед обранців з Івано-Франківщини за кількістю поданих законотворчих ініціатив, що набули чинності (з 94-ох зареєстрованих 10 стали чинними актами).

Також серед Прикарпатських нардепів-мажоритарників він подав найбільше законотворчих ініціатив, які були подані депутатами на розгляд власним профільним Комітетам (частка законотворчих ініціатив складає 56,4% від всіх поданих іншими депутатами, обраними від нашої області). Немало вагомим є і той факт, що за останній рік, за його сприяння, з державного бюджету для потреб округу було залучено та профінансовано понад 108 млн. грн.

Наступним у рейтингу є Юрій Соловей. Він посів 21 місце у рейтингу за роботу на окрузі та 13 загальне місце.

Трійку замикає Юрій Дерев’янко, який за свою роботу у виборчому окрузі отримав 47 місце та 29 загальне місце у рейтингу.

Віктор Шевченко – 68-ий у списку зі всіх досліджуваних депутатів-мажоритарників за роботу на окрузі та 55 у загальному списку.

Нагадаємо, що діяльність відібраних для моніторингу 88 депутатів-мажоритарників аналізується за двома ключовими показниками: законотворча робота в парламенті та активність у виборчому окрузі. На основі оцінювання й узагальнення 23 критеріїв активності кожного місяця формується рейтинг 88 народних депутатів за 100-бальною шкалою (депутат з найкращими показниками отримує 100 балів).