DSC 9652-5555470012-65001

Сьогодні, 3 травня працівники заводу "Княгинин" вийшли на протест проти початку процедури банкрутства.

З самого ранку люди вимагали під господарським судом призупинити процедуру ліквідації поки апеляційний суд не розгляне скаргу прокуратури і міністерства агрополітики, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

"Сьогодні суд призупинив постанову про ліквідацію до розгляду в апеляційному суді. Зараз ми вимагаємо, щоб міністерство направило перевірку фінансового стану і майна, а тоді вже приймали рішення, що продавати. Ліквідація планувалась ще 5 травня минулого року, проте тоді суддя відмовилась виносити таке рішення. Зараз суддя не побоявся і виніс постанову про ліквідацію", - розповідає колишня працівниця, яку звільнили за виступи проти банкрутства підприємства.

Після суду працівники протестували під адмінбудинку, а тоді прийшли до будинку профспілок, щоб висловити своє невдоволення. До людей вийшла голова профспілки, яка запевнила людей у пітримці. Та протестуючі на це кричали "Ганьба!".

"Ми вийшли на протест у звязку з банкрутством підприємства. У нас продавалась продукція, все було добре, а потім завод штучно відправили на ліквідацію. Голова профспілки нас не захистила, а захищає верхівку, яка довела до банкрутства. Вже попередили про звільнення 180 працівників зі 210. Як розумієте приближених не звільнятимуть. Зарплату людям від серпня не платять, відповідно і податки також. Звільнені працівники потрапляють на біржу з мінімальною зарплатою", - розповідає працівниця заводу.