img 7669 1 14562341573011

Сьогодні за участю начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Володимира Федорака, начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимира Джигіти, а також головного менеджера фестивалю, представника Національної оперети України Оксани Когут відбулася прес-конференція щодо проведення другого Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір».

Як повідомив Володимир Федорак, участь у фестивалі візьмуть представники 14 країн. Ще однією особливістю стане присутність на заході близько 40 послів.

Під час фестивалю, який триватиме впродовж трьох днів, 5 – 7 травня, буде представлено десять локацій, які охоплять практично всі види мистецтва. Зокрема, для глядачів будуть демонструватися численні виставки декоративно-прикладного мистецтва не тільки Прикарпаття, а й посольств країн-учасниць фестивалю. Гостям запропонують смачні страви української, угорської, молдавської та литовської кухонь. Ще однією локацією стане парк скульптур, над якими трудилися наші митці напередодні. Варто додати, що після фестивалю всі скульптури будуть передані місту.

Не забули організатори заходу і про найменших учасників фестивалю, дітей, позбавлених батьківської турботи. Для них створена спеціальна програма єднання і добра. Діти відвідають благодійну виставу Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Івана Франка та візьмуть участь у різноманітних мистецьких заходах.

Зокрема, буде організовано масштабний фотофлешмоб «Я люблю Карпати» за участю дітей, волонтерів та кращих фотографів міста. Варто зазначити, що організатори заходу проведуть благодійний продаж іграшок, розфарбованих дітьми івано-франківських шкіл, зібрані кошти будуть передані дитячим будинкам області.

Своєю чергою, Володимир Джигіта розповів присутнім, що у зв’язку з великою кількістю локацій по Івано-Франківську, задля кращого інформування населення, про місце та час локації, на центральних вулицях будуть розміщені плакати з довідковою інформацією.