ryt5h0h44q12-qqq558

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської відхилив найнижчу цінову пропозицію на капітальний ремонт пішохідної зони з велодоріжкою навколо міського озера та укладе договір з підприємством, яке виконає роботи на 1,5 млн дорожче.

Нагадаємо, департамент провів тендер на капітальний ремонт пішохідної зони з влаштуванням велодоріжки навколо міського озера. Переможцем спочатку оголосили ТОВ "БК Трейдзахідбуд" з пропозицією 15, 237 млн грн, пише КУРС.
Втім, тендерний комітет департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою відхилив пропозицію переможця торгів. Таке рішення в департаменті пояснили тим, що ТОВ "БК Трейдзахідбуд" не надало... довідку про несудимість.
"Переможець торгів ТОВ "Будівельна компанія Трейдзахідбуд" протягом 5 днів надав документи без довідки, яка підтверджує, що службова (посадова) особа учасника, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку", - йдеться в протоколі засідання тендерного комітету.
Наступною найбільш економічно вигідною пропозицією була тендерна пропозиція ТЗОВ "Шляхбуд-ІФ", вартість якої становить 15, 343 млн грн з ПДВ. Однак тендерний комітет департаменту вирішив, що вона також не відповідає вимогам тендерної документації. Тому переможцем тендеру визнали ТОВ "Івано-Франківськавтодор": компанія капітально віремонтує пішохідну зону і облаштує велодоріжку навколо міського озера за 16, 777 млн грн з ПДВ.
"Забудькуватість" керівництва "Трейдзахідбуду" обійдеться місту в 1, 540 млн грн переплати.
За даними системи YouControl, "Івано-Франківськавтодор" заснували у 2012 році Андрій Шуневич, Володимир Височанський та Ігор Возний.
Кінцевим бенефіціаром та генеральним директором ТзОВ "Івано-Франківськавтодор" є Андрій Шуневич. Фірма роками отримує підряди на ремонт доріг в Івано-Франківську, її вважають наближено до керівництва фракції "Свобода" у міськраді.
Ігор Возний, депутат Надвірнянської міської ради від БПП "Солідарність" (раніше був депутатом міськради у Надвірній від "Сильної України" Сергія Тігіпка).
Володимир Височанський, якому належить частка 50% у статутному капіталі підприємства, був депутатом Перемишлянської районної ради на Львівщині від ВО "Свобода".
Засновником та керівником ТОВ "БК Трейдзахідбуд", через недбалість якого місто переплатить 1,5 млн гривень, є Ігор Дем’янів. Це підприємство виконувало роботи з будівництва дитячого садка у Крихівцях та виконує підряди в Івано-Франкіську на ремонт доріг.
Третій учасник, ТзОВ "Шляхбуд-ІФ", зареєстрований 1 вересня 2015. З того часу компанія виконувала роботи у Черніївській сільраді Тисменицького району та у приміських селах Івано-Франківська - Крихівцях, Микитинцях, Вовчинцях, Хриплині, а також роботи з благоустрою на території Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні. Керівником та засновником фірми є Ігор Лучко. "Шляхбуд-ІФ" постійно бере участь у тендерах на будівельні чи ремонтні роботи в обласному центру і постійно програє їх.