e7e17bd8d62624df06715d971eb9d35d3d140006

Схоже, представники міської влади Івано-Франківська вирішили вкотре понервувати містян.

Як повідомило журналістам видання "Шабля" джерело в "Івано-Франківськтеплокомуненерго", опалювальний сезон заплановано завершити не раніше 10 травня.

Судячи з усього, представники вищевказаної організації не вбачають проблеми у тому, що стовбчики термометрів, згідно прогнозу синоптиків, у найближчі два тижні рідко опускатимуться нижче 15-20 градусів.

Крім того, варто зауважити, що і на даний момент якість надання послуг опалення заставляє бажати кращого, адже батареї у багатьох квартирах Івано-Франкіська абсолютно холодні, хоча за них доведеться платити і чималі кошти.

По суті, дивного нічого немає, адже, як відомо, головним інженером в "Івано-Франківськтеплокомуненерго" працює визнаний судом корупціонер, депутат-свободівець Василь Скиданчук, відомий своїм вмінням підзаробити на бюджетних коштах. 

Також, варо зауважити, що після виходу даної публікації у деяких місцевих ЗМІ з'явилася інформація, що опалення можуть вимкнути вже завтра, 25 квітня, проте, чи буде так насправді наразі невідомо...