2010808080411170413 113959

Більше 150 художників, письменників та акторів з Івано-Франківщини зголосилися взяти участь в першому Фестивалі «АРТ-Буковель-2017» з 22 по 24 квітня, який відбудеться в Буковелі.

«Цей Фестиваль буде першою нашою спробою надати майданчик для спілкування творчим людям Івано-Франківщини. Програма Фестивалю передбачає круглі столи, міні-пленери, можливо, виставки, презентації, дискусії про сучасне мистецтво. Окрім цього на митців очікує і відпочинкова програма, екскурсії, чемпіонат з боулінгу та караоке… В перший день Фестивалю відбудеться круглий стіл за модерації Ростислава Держипільського на тему «Фестивальний рух на Прикартатті, досвід Порто-Франко-Гоголь-Фесту-2016 та та перспективи Порто-Франко-2017. Зараз ми очікуємо на пропозиції від митців щодо організації заходів та програми Фестивалю.», - розповідає член Оргкомітету Фестивалю Олександра Мечева.
Організатори також пропонують митцям, зокрема скульпторам, подальшу співпрацю: «Буковель динамічно розвивається, створюються нові заклади, освоюються нові майданчики, впорядковується територія, тому ми передбачаємо, що митцям буде місце для прикладення своїх творчих зусиль та досвіду».
Організатором Фестивалю в Буковелі виступив Фонд Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ», до якого і звернулися митці щодо сприяння в проведенні такого Фестивалю, пише Фіртка.
«Не виключаю, що цей фестиваль може набути й статусу щорічного, - залежить від ініціативи наших творчих спілок та митців», - переконана Олександра Мечева.