2b43366ab4f00248c830175b487518c0

Мабуть прокурора, який за короткий термін навів правопорядок на Прикарпатті противники закону не можуть забути і до нині.

Один з сумнівних сайтів, який уже тривалий час масово розповсюджує недостовірну інформацію про роботу силових структур України та про окремих її працівників черговий раз «попалився» на своїй бездарності та журналістській профпридатності.
На сайті з’явилася інформація, що наче б то сина колишнього прокурора Прикарпаття затримали при одержанні хабара у розмірі 12 тисяч гривень.
Абсурдність цієї інформації є очевидною. Адже, достатньо поцікавитися автобіографією Олександра Каліфіцького, щоб переконатися, що черговий хабарник, якого затримала прокуратура не має жодного відношення до екс-прокурора. Очевидно, що ця особа є просто його однофамільцем.

Тому звертаюсь до колег журналістів бути уважними та не ставати маріонетками псевдо сайтів сприяючи їм у розповсюджені ганебних «фейків». Перевіряйте інформацію, перш ніж опублікувати її, щоб не ставити під сумнів свою репутацію та не вводити в оману читачів і не бути об’єктом розгляду в суді.