03 bed5b

Цьогоріч перша зміна в дитячому таборі «Артек-Буковель» розпочнеться 03.05.2016 і триватиме тиждень. Вона буде не зовсім звичайною, адже спрямована виключно на оздоровлення учнів 5-8 класів навчальних закладів Івано-Франківська.

Оздоровлюватись діти будуть безкоштовно, в рамках програми оздоровлення та відпочинку для школярів від Благодійного фонду Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» та туристичного комплексу «Буковель». Загалом планується оздоровити близько 1000 дітей.
«Варто зазначити, що оздоровлення дітей – це вже добра традиція, яку започаткував Олександр Шевченко та туристичний комплекс «Буковель». З 2012 по 2014 рік в «Буковелі» відпочило та оздоровилося 1873 школярів. Крім того, в 2015 році більше 1000 дітей іванофранківців мали змогу по тижню відпочити та оздоровитися в таборі «Артек-Буковель». – розповідає помічник нардепа Андрій Сторожу.

Також, щороку проводять табір для дітей з обмеженими фізичними можливостями. З 2012 року в «Буковелі» оздоровилося 1468 дітей-інвалідів (разом дітей з батьками). В тому числі 522 дітей з батьками у 2015 році.

Реєстрація анкет для участі у розіграші безкоштовних путівок для оздоровлення дітей в дитячому таборі «Артек-Буковель» у травні триває з 1 по 22 квітня 2016р.. Звертатись необхідно до заступника директора з виховної роботи школи, в якій навчається дитина.


Умови прийому дітей:
- прийом документів здійснюється в кожній школі м. Івано-Франківська. Документи приймають у заступника директора з виховної роботи;
- на відпочинок запрошуються учні 5-8 класів (включно), які ще жодного разу не оздоровлювались в таборі «Артек-Буковель»;
- кожна школа буде мати визначену квоту місць у таборі – пропорційно до кількості учнів;
- розіграш безкоштовних путівок буде здійснено 27.04.2016р. за допомогою RANDOM.ORG для кожної школи окремо, що забезпечить прозорість та чесність реалізації проекту;
- трансфер дітей в обидві сторони батьки здійснюють самостійно.

 

Перелік документів, які потрібно подати для участі у розіграші путівок:
1. паспорт одного з батьків (1,2 ст. і прописка) – копія.
2. свідоцтво про народження дитини - копія.
3. заповнення анкета з підписом батьків