jBwJI7NsNDc

30 березня, авіакомпанія "TURKISH AIRLINES" відкрила щоденні рейси "Івано-Франківськ-Стамбул".

Об 11.20 на летовищі івано-франківського аеропорту приземлився перший літак сполученням Івано-Франківськ-Стамбул, повідомляє кореспондент "Фіртки".

На борту літака керівництво авіакомпанії та турецькі журналісти.

Відбулось перерізання символічної стрічки представниками авіакомпанії.

До слова, всі квитки на сьогоднішній рейс до Стамбула були розкуплені за кілька днів.

4m5wdI8-hGM

dnfAvl CpsU

5wrWHST7Vp0

OD6cAIU0-dk

BYcoBl-WLGA

Як зауважив директор аеропорта Петро Осипенко попри постійні перешкоджання міської влади аеропорт збережений та розвивається.

"Наша наполеглива робота по залученню партнерів дала ще один результат - сьогодні авіакомпанія «Туркіш аірлайнс» розпочинає щоденні польоти з Івано-Франківська. Хочу нагадати, що івано-франківський аеропорт, завдячуючи Скорзонері та Буковелю, є одним з двох недотаційних в Україні. Зараз з нього здійснюють свої регулярні рейси авіакомпанії МАУ та Дніпроавіа. Робота з пошуку партнерів авіакомпаній для аеропорту буде продовжуватись. Ми поставили собі мету – стати основним авіаційним хабом Західної України. Ми впевнено йдемо до цієї мети", - відмітив Осипенко.

Провідна авіакомпанія Європи розширює карту маршрутів та відкриває сьомий напрямок в Україні – Івано-Франківськ. 30 березня 2016 року літаки Turkish Airlines почали виконувати щоденні рейси за маршрутом Івано-Франківськ – Стамбул.

Вильоти з Івано-Франківська до аеропорту ім. Ататюрка здійснюються о 12:00, рейси зі Стамбула – о 09:05. Час в дорозі близько двох годин, а вартість квитка в обидві сторони становить від 99 доларів (з урахуванням усіх аеропортових зборів і податків).

Крім того, для мешканців Івано-Франківська та Прикарпатського регіону з’явилась прекрасна можливість відвідати будь-яку з 113 країн світу, які охоплює найширша в світі карта польотів авіакомпанії Turkish Airlines.

В рамках церемонії відбувся прес-брифінг за участі офіційних осіб: представників авіакомпанії Turkish Airlines: пана Зії Ташкента, старшого віце-президента Turkish Airlines з продажу та пана Мерта Дормана, віце-президента з продажу у Східній Європі та Балканському регіоні, директора Міжнародного аеропорту Івано-Франківська Осипенка Петра Миколайовича, Генерального консула Республіки Туреччина в Одесі Джеміля Уфука Тогрула та Генерального консула України в Стамбулі Боднаря Василя Мироновича.

«Ось уже 23 роки Turkish Airlines дотримується своєї головної місії – створити більше можливостей для подорожей по всьому світі жителям України. Прикарпатський регіон відіграє значну роль в розвитку туристичних, культурних та економічних відносин між Туреччиною та Україною. На даний момент заплановано щоденне виконання рейсів, зі зручним часом вильоту з Івано-Франківська, що дозволить українцям відвідати не лише Стамбул, а й більшість з 285 напрямків авіакомпанії Turkish Airlines по всьому світі – швидко, безпечно та комфортно», – прокоментував урочисту подію старший віце-президент Turkish Airlines з продажу Зія Ташкент.

Зауважимо, що ТзОВ "Скорзонера" яке є власником курорту Буковель та концесіонером Івано-Франківського аеропорту, проводить системну роботу по залученню авіакомпаній для відкриття рейсів з аеропорту.

Щороку керівництво компанії звертається до провідних авіакомпаній, які працюють в Україні з пропозиціями найвигіднішої співпраці та найнижчих в Україні цін за обслуговування в аеропортах.

До слова, те що Івано-Франківський аеропорт зберіг статус міжнародного є виключно заслугою ТК "Буковель", який не лише зберіг аеропорт від розвалу, як це сталося з багатьма подібними аеропортами України, але й постійно за власні кошти оновлює навігаційне та інше обладнання аеропорту.

При цьому концесіонери відмічають, що жодної підтримки від влади вони не отримують, а лише відчувають спротив деяких політичних сил в своїй роботі.

knTPHLHMWrA 1

Z0Er2lrWuAs

w-JKrbpC0O0

SW-z19wQMXk