bJcucx0k

Перше вересня для всіх нас особливий день. Це початок чогось нового, попереду у школярів безліч цікавого та пізнавального. Вже традиційно у цей день на урочистих лінійках помічники народного депутата України Олександра Шевченка в рамках спільного проекту туристичного комплексу «Буковель» та Благодійного Фонду Олександра Шевченка «Щасливі діти», дарують усім першокласникам Івано-Франківська сертифікати згідно яких усі першокласники Івано-Франківська, так само як і в минулі роки, можуть відвідати Буковель та навчитись кататись на гірських лижах.

Головна мета акції — це популяризація здорового способу життя і заняття спортом та залучення дітей до активного проведення вільного часу.

 

Заняття з дітками проводять досвідчені інструктори Bukovel Ski School, що спеціалізуються на роботі з дітьми. Всі витрати з транспортування дітей, забезпечення спорядження та абонементами, організатори беруть на себе. Використати сертифікат першокласники можуть протягом цього навчального року.

Загалом же в рамках програми «Щасливі діти» у Буковелі побувало майже 6 000 дітей.

 

Окрім того, Благодійний Фонд Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" запрошує школярів взяти участь у конкурсі творів про те, яким же діти бачать майбутнє рідного міста та разом створити план розвитку Івано-Франківська!

«Ми прагнемо довідатись про що ж мрієте ви, майбутні покоління, адже живемо саме для вас, для дітей… Просимо вас помріяти, яким ви бачите Івано-Франківськ, а тих хто найкраще викладе свої мрії на папері та їх вчителі будуть нагороджені цінними призами та можливістю з екскурсією відвідати славетне місто Лева», – розповідає помічник нардепа Олександра Мечева.

 

В минулому році більше сотні лауреатів конкурсу творів від фонду Олександра Шевченка відвідали з екскурсією заповідник Козацькі могили в Берестечку.