109310 1 large

Івано-Франківськ у червоній зоні не матиме значних карантинних обмежень. 

Про це вранці 16 жовтня повідомив міський голова Руслан Марцінків. За словами мера, всі заклади торгівлі можуть працювати у звичному режимі. Те саме стосується громадського транспорту, роботи дитсадків, пише “Галка”.

“Франківськ, Тернопіль, Хмельницький – червона зона! Але виглядає, з обіцянок Кабміну та міністра Степанова, що дитячі садочки і школи будуть працювати за дозволом місцевої влади! Транспорт буде працювати в режимі спецперевезень чи навіть у звичному режимі правда виключно сидячі місця! І поїзди будуть їхати в звичному режимі! Дякую колегам з інших міст, які чітко висловили свою позицію!”, – написав Марцінків у себе на сторінці у Фейсбук.

Також Марцінків зазначив, що від батьків і вчителів чекає пропозицій щодо навчання у школах – чи буде воно звичним, чи дистанційним.

Основним обмеженням буде заборона роботи кінотеатрів та заборона громадських зборів в кількості понад 20 людей. Також ретельніше стежитимуть за роботою громадського транспорту – аби в ньому були зайняті лише сидячі місця. Марцінків подякував Кабміну за розуміння і діалог з місцевою владою.