outlaws hands locked in handcuffs isolatecvcvvd on black b6btgkietl

Щороку, в третю неділю вересня, в Україні відзначається День працівників лісу.

З цієї нагоди в приміщенні обласного управління лісового та мисливського господарства відбулися урочистості, приурочені даному святкуванню, на які завітали представники влади, лісівники, ветерани галузі.

Зі святом присутніх привітав голова облдержадміністрації Денис Шмигаль. Керівник області побажав їм міцного здоров’я, наснаги та плідної роботи на благо держави.

«Праця лісівників є надзвичайно важкою та відповідальною, адже лісова галузь на сьогодні є однією із найбільших на Прикарпатті, що забезпечує сплату левової частки податків до місцевої казни, створює тисячі робочих місць для жителів області, - наголосив Денис Шмигаль. – Завдяки працівникам лісу ми розвиваємо лісопереробну галузь, маємо безпечне довкілля, адже саме лісівники забезпечують зміцнення лісового фонду в області».

Денис Шмигаль підкреслив, що наразі посадковий матеріал, який вирощують прикарпатські лісівники, має значний попит на європейському ринку. Зацікавленість у співпраці щодо експортування саджанців до країн ЄС вже висловили представники землі Тюрінгія Федеративної Республіки Німеччина, лісові площі яких значною мірою постраждали під час літніх лісових пожеж.

У рамках урочистостей працівників галузі нагородили почесними грамотами та відзнаками.