q2b44kl005

Кандидат в народні депутати від партії "Слуга народу" у 84 виборчому округу Ігор Фріс в ефірі ОТБ "Галичина" закликав прикарпатців 21 липня прийти на парламентські вибори та дати шанс партії "Слуга народу" створити в Україні ефективну структуру влади.

"В нас є унікальна можливість - долучити президента Зеленського, якому довіряють більшість українців, до заміни високопосадовців в державі. Щоб отримати можливість змінити кабмін, суди. Дати шанс поставити Україну з голови на ноги", - зауважив Ігор Фріс.

Представник команди Володимира Зеленського відзначив, що виборці 84 округу мають шанс отримати депутата, який вміє фахово писати закони та звітуватиме перед громадою, пише Фіртка.

За словами Ігоря Фріса, йому важливо спілкуватися із людьми, чути їх думку та реагувати на їх проблеми. Тому кандидат у депутати має намір регулярно спілкуватися із громадою Івано-Франківщини і після виборів.

"Ви будете бачити свого депутата постійно, не лише перед виборами. Будете впевнені, що ваш обранець не сидить десь на Сейшелах чи Мальдівах. А 8 годин на день, 40 годин на тиждень працює в комітетах з законами. Для того, щоб кошти від децентралізації, які платники податків сплачують в бюджет, повернулися для їхнього добробуту у міста та села", - підкреслив кандидат в депутати.