13 800x533 1 1

Депутат міськради Андріан Волгін розкрив чисельні схеми збагачення за рахунок міського бюджету члена міськвиконкому та кандидата в народні депутати Олексія Петечела.

Дану інформацію Андрій Волгін оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук:

«Як там департамент освіти - мовчить ?! На понеділок полетить ще 3 заяви в прокоротуру .... будемо розкручувати «патріотів»!

Як і обіцяв , читайте і аналізуйте ...

Державні закупівлі з проведення благоустрою міст – ласий шматок чи не для кожної будівельної організації. Тут тобі і гарантія виплати коштів, і приємна ціна, а найголовніше, якщо прикласти трішечки зусиль, та мати ПРАВИЛЬНИХ РОДИЧІВ В ПРАВИЛЬНОМУ МІСЦІ то можна і мільйонером стати.

Отож як заробити купу грошей коли ти молодий талановитий юрист – теоретик, науковець, член європейської солідарності та навіть кандидат в народні депутати? Думаєте складне питання? Але я Вас розчарую, дуже просте.

Отож по 83 округу балотується до Верховної ради від партії Порошенка, файний юрист – Олексій Петечел.

Олексій перебуває на посаді викладача Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, але це не заважає йому хвацько займатись бізнесом, а допомагає йому в цьому родина.

Олексій – крім того, що юрист, ще й завзятий будівельник, оскільки є кінцевим бенефіціаром ПП «Невікол», яке користується особливою довірою Франківських Департаментів.

Дружина пана Олексія - Неля - за даними декларації начальник відділу з питань договірної і правової роботи управління капітального будівництва Іванофранківського міськвиконкому.

Цікаво, що з вказаним департаментом підприємство Олексія заключило 3 договори про реконструкцію даху 23 школи на суму понад 1500000 гривень, цікаво обігравши (ну юристи ж) закон про публічні закупівлі.

Мати - Олексія начальник відділу надання житлових послуг управління житлової політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

За загадкового збігу обставин саме з ПП «Невікол» вказаний департамент заключав договори з капітального ремонту (благоустрою) вулиць Франківська на суму понад 1 310 389.91 грн.

Цікаво, що пані Неля випадково забула вказати в декларації ще одне підприємство на якому пан Олексій був Бенефіціаром в 2018 році, а саме- ТОВ «Агро -торрент» , але то, як говорять професійні юристи, формальності.

Але справжній рекордсмен це батько Кандидата – Юрій Петечел бенефіціар компаній ФІШКАРОШ ТА ПЕТЕЧЕЛІНВЕСТБУД які УВАГА заключили договорів з Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради нагадую де дружина пана Юрія працює керівником одного з відділів) на загальну суму майже 9 мільйонів гривень.

Отож чому б за таку прекрасну роботу не зробити від усієї сім’ї сину –кандидату подарунки в немайновій формі на кругленьку суму

Ось Вам і Європейська сімейна солідарність», - підсумував Волгін, додавши скрін-шоти доказів описаної ситуації.

 

01yid

02 2yid

02yid

04yid

03yid