foto 1 20

У басейні, що знаходить у спорткомплексі ІФНТУНГ вода у жахливому стані. Батьки жаліються, що через погану якість води їхні діти почали хворіти.

Про це написала Ira Galas у соцмережі Фейсбук, інформує Правда ІФ.

“В п’ятницю після відвідування басейну, який знаходиться в спорт комплексі нафти і газу в моїх хлопців почало крутити животи, а потім вже обезводенння. Ну і далі капельниці, жахливі аналізи. Паличкоядерних при нормі 6 , в Артура 46, а в Сашка 30”, – жаліється мати хлопців.

Жінка розповідає, що батьки неодноразово зверталися до дирекції та працівників басейну, щоб надали їм виписку з аналізу води. Бо хочуть знати, в якій воді діти плавають.

“З нас посміялися і запевнили , що вода відповідає нормі. Ми просили злити та замінити на чисту. Воду як набрали 11 квітня на вигляд вже у нас викликала підозри, але нас запевнили , що все супер”, – додає франківчанка.

Також працівники басейну вводять в оману всіх користувачів басейну , що працює компанія клінінгова. Ніяка компанія не працює, бідні чергові, які вже пенсійного віку стають колективно і чистять самі його. А тренера разом з черговими також змушені це робити. Але як кожен боїться втратити роботу погоджується на це. На протязі минулого тиждня туалет в жіночій частині басейну не працював. Доступу до балкону в батьків немає.

“Я як мама і як користувач басейну від спорт комплексу нафти і газу звертаюся до пана ректора Крижанівського та до працівників басейну, а саме тих хто відповідає за здоров’я і життя дітей, це є ваша халатність і безвідповідальність!
Це все на вашій совісті, що діти, які мають бажання оздоровлюватися, виконувати базу змушенні так страждати від вашого сервісу! Пане ректоре, зайдіть хоч один раз в басейн і гляньте, що за воду ваші працівники пропонують людям!

На прийомі в пана Мера ми про це говорили , і всі в курсі , що відбувається в басейні, але як нам сказали, що це до міста не належить, а отже доступу ніхто немає. Несправедливість, відчай та розчарування”, – стурбовано розповідає мати.