IMG 0274 2--------------

З цієї нагоди сьогодні представники обласної державної адміністрації та місцеві перевізники на автобусній станції №1, що в обласному центрі, організували символічну акцію з поклейок тематичних наліпок.

На них розміщено графічне зображення квітки червоного маку, яка є символом пам’яті перемоги та вшанування жертв Другої світової війни.

За словами начальника відділу транспорту управління промисловості, транспорту та зв'язку ОДА Сергія Подошви, впродовж цього тижня планують  обклеїти практично всі міжміські маршрутні автобуси. «До 8 травня плануємо обклеїти тематичними наліпками близько 500 автобусів. Для цього маємо тисячу тематичних поклейок», – наголосив посадовець, додаючи, що акція проводиться у рамках нещодавно укладеного Меморандуму між обласною державною адміністрацією та базовими перевізниками області.

«Окрім узгодженої позиції щодо пільгового перевезення учасників АТО, у положенні окремим пунктом визначено, що  всі підписанти угоди підтримують проведення акції пам’яті на  честь вшанування героїв, полеглих у боротьбі з нацизмом. Тому сьогоднішня акція є виконанням умов цього меморандуму», – резюмував управлінець.

Як відзначає радник голови облдержадміністрації Володимир Басалига, основна мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми війни і популяризації символу пам’яті перемоги та вшанування жертв Другої світової війни. Він розповідав, що перевізники одностайно схвалили проведення цієї акції. «Основною метою меморандуму було забезпечення пільгового перевезення учасників антитерористичної операції, а другий пункт, власне, підтримка даної акції. Задоволені, що дійшли згоди за двома пунктами», – сказав Володимир Басалига, повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації