IMG 9950 2

Під патронатом голови облдержадміністрації Олега Гончарука на Прикарпатті розпочався Перший відкритий чемпіонат з екстреної медичної допомоги «Синьогора -2015».

В урочистому відкритті з нагоди заходу взяв участь заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, голова Богородчанської  РДА Ярослав Паранюк, ініціатори та організатори чемпіонату , представники духовенства та волонтерських організацій, а також медичні фахівці з Польщі та України.

За словами організаторів  заходу, протягом трьох днів у селі Гута Богородчанського району у максимально наближених до реальних життєвих ситуацій відбуватимуться денні та нічні змагання медичних бригад із надання невідкладної лікарської допомоги.

Обмінятися думками і набутим досвідом у наданні екстреної медичної допомоги, обговорити спільні проблеми та окреслити шляхи їхнього вирішення прибули команди фахівців мед закладів  із різних областей країни, а саме,  Закарпаття, Тернополя, Львова, Чернівців та Івано-Франківська.  Підготувати  та організувати  чемпіонат європейського зразка, висловити підтримку України серед світової спільноти завітали  польські колеги-медики.  

На переконання Ігоря Пасічняка, проведення подібних навчань за підтримки польських медиків дасть змогу перейняти їхній досвід у наданні невідкладної допомоги, закладе підґрунтя для тісної фахової співпраці, яка відповідатиме світовим стандартами та сприятиме формуванню єдиного медичного простору для збереження життя і здоров’я людей.

«Обласна влада докладає максимум зусиль аби створити на Прикарпатті дієву державну систему із надання невідкладної медичної допомоги, - зауважив Ігор Пасічняк. – Раді з того, що задля становлення екстреної медицини в області,  вагому підтримку надають  польські колеги, адже їхній набутий досвід та фахова майстерність сприятимуть налагодженні невідкладної допомоги європейського рівня»