IMG 2351

У вівторок, 5 травня, всеукраїнське об'єдання "Голос", галицька козацька "Січ", профспілка Івано-Франківської міської станції швидкої допомоги, профспілка "УДКТІагротранс" провели громадську акцію протесту проти підняття цін і тарифів.

"Ми зібралися, аби висловити свою позицію щодо росту тарифів та зубожіння українського народу. Багато є крикунів при владі, які кричать, що прийшли покращити наше життя. Але насправді це зовсім не так. Мало того, чиновники в наших міських радах також створили спеціальні підприємства, які обдирають громадян, як липку, – зазначив голова ВО "Голос" Ростислав Гудзінський. – Безумовно, найбільше наш народ страждає від неправильної державної політики, від відсутності реформ, які нам обіцяли політики на Майдані. Вони, на жаль, й досі не розпочали реформи».

За його словами, минуло вже 15 місяців від початку роботи уряду Арсенія Яценюка, а з нас сміється ввесь світ, МВФ каже напряму, що більше не дасть грошей, поки ми не розпочнемо реформи.

"Хочемо сьогодні вказати нашим можновладцям і місцевим чиновникам, що не можна знущатися з українського народу. Так далі терпіти не можливо", - додали активісти.

Акція пройшла під стінами Івано-Франківської ОДА, втім жоден із чиновників так й не вийшов до мітингувальників, повідомляє "Галицький кореспондент"