0017929

Народний Депутат України Юрій Дерев'янко знову прийшов на телеканал, який ще тиждень назад волів закрити, проголосувавши "за" санкції проти "112 Україна" та "NEWSONE".

Нардеп від Прикарпаття вчергове пояснював країні, на телекналі NEWSONE, в рамках програми "Український формат", що голосував для того, аби телеканали перевірили і дізнались, хто є власником цих ЗМІ, пишуть "Незалежні медіа Прикарпаття".

Нардеп розповів, що дуже поважає журналістів і телеканал NEWSONE в цілому. І що всім потрібно зрозуміти, що тільки РНБО повинно розглядати і приймати рішення стосовно санкцій. Забувши згадати, що для цього є спеціалізований орган, а саме: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, 4 жовтня, Верховна рада України внесла на розгляд Ради нацбезпеки пропозиції щодо введення санкцій проти власників телеканалів «112» та «NewsOne». Якщо РНБО застосує санкції, то компаніям, які володіють каналами анулюють ліцензії, заблокують активи тощо. Це призведе до зникнення їх з ефіру. Постанову підтримало 229 депутатів.

На запитання ведучого Василя Голованова, «якби сьогодні відбулось повторне голосування за санкції проти телеканалів, чи змінилася б думка нардепа Юрія Дерев'янка?», народний обранець відпоїв, що знову б зробив це.

Пропонуємо переглянути монолог та думку нардепа Дерев’янка:


Відео: "Незалежні медіа Прикарпаття"