doge

У місті хочуть створити комунальний притулок для безпритульних тварин. Про це повідомили сьогодні, 28 вересня, на щотижневій оперативній нараді у міського голови.

Комунальний заклад хочуть створити, тому що, за словами директора КП «Полігон» Юрія Мороза, з притулком «Дім Сірка» є багато спекуляцій, пише Репортер.

“КП ‘Полігон’ – міське комунальне підприємство, яке займається переробкою сміття у селі Рибному і стерилізацією бездомних тварин. На сьогодні нам вдалося переробити близько 2 тис тонн сміття’, – каже Юрій Мороз. – Також працівники КП ‘Полігон’ чіпують собак. За нашими даними 6,1% цуценят живуть на вулиці, 9,2% – мають власників, але вони відпускають їх на вулицю безконтрольно, що теж сприяє неконтрольованому розмноженню”.

Станом на 2017 рік у Франківську було чіповано 53%, але, за міжнародними стандартами, їх має бути не менше 70%, додає Мороз. Каже, цього року підприємство стерилізувало і прочіпувало 395 собак.

Варто зазначити, що представники «Дому Сірка» нещодавно виступили категорично проти того, щоб собак які несуть загрозу для дітей, переселяли з вулиць у притулок, назвавши безпритульних псів - європейським обличчям міста і звинувативши у нападах тварин на дітей - останніх, які, на їхнє глибоке переконання, провокують чотирилапих на конфлікт різкими рухами чи гучними іграми, що взагалі суперечить здоровому глузду, пише Шабля