1500382996 00 83 640x425

В Івано-Франківську хочуть створити нове комунальне підприємство Благоустрій Івано-франківської міської ради.

Про це йшлося, сьогодні, 20 вересня під час засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, інформує Фіртка.

Засновником підприємства є Івано-Франківська міська рада. Підприємство підзвітне та підконтрольне Засновнику і підпорядковане виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради. КП "Благоустрій" буде підпорядковане Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

"У нас багато об'єктів, які ми робимо і вони повинні мати ґазду. Не тільки важливо добре зробити, а й утримувати, в тому числі і малі вулиці. Підприємство буде займатися дрібними об'єктами", - відзначив М.Смушак.
Статутний капітал Підприємства становить 25 мільйонів гривень.

Підприємство займатиметься:

забезпеченням належного рівня та якості робіт з ремонту та послуг з утримання і обслуговування об’єктів та елементів благоустрою міста Івано-Франківська, які знаходяться на балансі підприємства;

контролюватиме санітарний стан території міста;

виконанням робіт, надання послуг, здійснення різних видів виробничої та комерційної діяльності з метою отримання прибутку;

виконанням робіт, пов’язаних з управлінням об’єктами комунального майна, закріпленими за підприємством в установленому порядку на праві повного господарського відання.розвиток підприємства на підставі принципу вільного вибору предметів діяльності, не заборонених діючим законодавством.

Підприємство знаходитиметься за адресою вул. Залізнична, буд. 22

Відповідний проект рішення Про створення комунального підприємства «Благоустрій» Івано-Франківської міської ради мають затвердити ще депутати на сесії міської ради.