shkolaHavchik 2 min

З вересня в Івано-Франківській області розпочалось виконання регіональної цільової програми з перевірки якості харчування.

Програму розробили, аби забезпечити повноцінне харчування дітей у навчальних закладах. Організатори планують організувати постачання безпечних та якісних продуктів харчування та зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів, інформує Репортер з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби.

В ході реалізації програми буде проведено моніторинг 669 шкіл, де харчуються 378 350 дітей, та 295 дошкільних навчальних закладів, де харчується 30 546 дітей Івано-Франківщини.

Заплановано перевірити 455 операторів ринку, які провадять харчування дітей в шкільних та дошкільних закладах, для покращення роботи їдалень та буфетів, забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних вимог, дотримання норм харчування та калорійності страв, дотримання технологічних режимів приготування страв.

Одним з головних завдань є проведення моніторингу всіх постачальників сировини та готової продукції, проведення лабораторних досліджень безпечності та якості сировини та харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей, що дасть змогу відстежити продукцію недоброякісних виробників з метою унеможливлення попадання невідповідної продукції для харчування дітей.