0 bez ime b0 ds0888rfdsdn0fffg74g7gf5fdni 100

Народний депутат України Віктор Шевченко здійснив робочу поїздку на округ.

Парламентар оглянув об’єкти інфраструктури, які потребують ремонту та оновлення. Зокрема завітав у санаторій «Черче» на Рогатинщині. У цьому закладі, за допомогою унікальних грязей, лікуються люди з усієї України.  Однак, як і більшість великих державних об’єктів, санаторій потребує капітального оновлення матеріально-технічної бази.

3 6ddffsws

«Болить, коли такі потужні заклади занепадають. А їх навпаки треба берегти. Особливо у наш час, коли медицині та реабілітації не приділяють уваги. Тому я переконаний, що цей санаторій треба відновлювати. Адже навіть попри всі проблеми, сюди їде дуже багато людей. Робитиму усе, від мене залежне, аби вони мали нормальний сервіс та змогли отримати повноцінну реабілітацію», – сказав Віктор Шевченко.

0 bez ime b0 ds0888rfdsdn0feffg74g7gf5fdni 100

Санаторій «Черче» має два спальні корпуси, водогрязелікарню та лікувально-діагностичний корпус. Тут лікують кістково-м’язову систему та неврологічну симптоматику. У закладі можуть прийняти 181 людину в день. Нині санаторій заповнений наполовину. Практично усі путівки –із фонду соціального страхування. Саме через це, каже керівництво закладу, і з’явилось багато проблем.

0 bez ime b0 ds0888rfdsdn0feffg74g7gf5fdnfffi 100

«Коли працювали профспілки, в нас було добре наповнення і ми функціонували нормально. Зараз кількість профспілкових путівок значно зменшилася. Та й самі путівки – нерентабельні. Їхня вартість від 564 до 600 гривень. Це не покриває усіх витрат, особливо на енергоносії. Тому спільно із Віктором Шевченком обговорили це важливе питання. Сподіваюсь, що нам допоможуть», – зазначив заступник головного лікаря з медичної частини санаторію «Черче» Роман Падучак.

5 4ddfdfdf