vasZ5zzrY7dAF

Буковель з року в рік стає все потужнішою тренувальною базою для спортсменів з різних видів спорту.

Тут створено відповідні умови для тренувань та є все необхідне для відпочинку та відновлення сил. Основним з ініціаторів розвитку туристичного комплексу «Буковель» як саме спортивної бази є колишній директор комплексу, а нині народний депутат України Олександр Шевченко. Наразі, за його підтримки та допомоги, на базі курорту триває навчально-тренувальний збір боксерів з Коломиї, які готуються до чемпіонату України. Зараз свої сили відновлюють і гартують переможний дух 15 спортсменів з Коломиї, віком від 12 до 15 років.

За словами заслуженого тренера України Івана Данилишина, у Буковелі створені усі умови для професійної підготовки.

JMV1zKj4399yH

«Чемпіонат України відбудеться вже в жовтні. Зараз неабияк важливо не лише тренуватися, а й відпочивати і відновлюватися. У наших спортсменів по три тренування на день, але крім цього вони багато гуляють, дихають гірським повітрям, плавають і правильно харчуються. Завдячуючи підтримці Олександра Шевченка, українські спортсмени мають можливість розвиватися, тренуватися і перемагати. За кілька днів боксери повернуться до Коломиї, де будуть напрацьовувати практичні навички. Переконаний, що за сприяння Олександра Шевченка Буковель невдовзі стане не лише туристичною, а й спортивною Меккою. Адже тут до нових перемог готуються такі імениті спортсмени як Олександр Усик, Денис Берінчик…», - наголосив тренер.

Розвиток спорту та фізичної культури – одна з основних засад програми Олександра Шевченка «Країна гідності і правди». Народний депутат переконаний, що лише популяризація спорту і здорового способу життя допоможе виховати сильну націю.

Rn10WRHpZHwV2

«Здорова нація – сильна країна. Саме фізичні навантаження гартують і тіло і дух, а особливо в дитячому віці. Важливо залучати дітей до різноманітних фізичних занять, щоб в майбутньому мати здорову націю здатну відстояти незалежність України та розвивати рідну державу», - наголосив нардеп.