4 1

Для тепла та комфорту. За сприяння народного депутата України Олександра Шевченка у івано-франківській школі номер 21 замінили більше 60 вікон.

На ці роботи із державного бюджету було виділено майже 300 тисяч гривень. Нові склопакети – результат звернення колективу школи до приймальні нардепа. Педагоги розповідають: будівлі більше трьох десятків років. Вікна були вже старими, втратили свою енергозберігальну здатність. А діти мерзли, особливо взимку, адже будівля не утеплена.

«Ми замінили старі вікна на сучасні склопакети у кабінетах інформатики, англійської мови, виховної роботи. Решта – у коридорі, де навчаються діти молодших класів. Це суттєво покращить температурний режим. Та зробить навчання наших учнів більш комфортним», – зазначила директор закладу Ольга Чопик.

3 1

Тільки протягом 2018 року Олександр Шевченко пролобіював виділення 5 мільйонів гривень на освітні та медичні заклади міста, приміських сіл і області. На 16 шкіл та садочків міста цьогоріч спрямували від 100 до 300 тисяч гривень на капітальні ремонти та зміцнення матеріально-технічної бази.

«Діти – майбутнє нашої країни. Вони повинні здобувати освіту у комфортних умовах, отримувати найкраще. Натомість держава часто залишає школи сам-на-сам із проблемами, а керівникам освітніх закладів доводиться самотужки шукати кошти на їхнє вирішення. Ми регулярно допомагаємо школам та садочкам Івано-Франківська. Впевнений, разом нам вдасться поступово зробити ці заклади модерними та сучасними», – зазначив народний депутат України Олександр Шевченко.

1 1