0 8af38eb23e2e19sdb110fea2159a8ee5f

Безкоштовне навчання катанню на лижах на схилах Буковелю.

Такі подарунки від народного депутата України Олександра Шевченка та туристичного комплексу першокласники Івано-Франківська і приміських сіл отримують вже шостий  рік поспіль. Їх традиційно вручають першачкам у День знань.

1 8af38eb23e2e19sdb110fea2159a8ee5f

«Вітаю педагогічні колективи шкіл та бажаю сил і натхнення в нелегкій праці – навчанні дітей основам життя. Вітаю і школярів, особливо найменших. Знаю, попереду у вас – захопливі та цікаві роки навчання, дружби та позитивних емоцій. Зокрема, я сподіваюсь, ви їх отримаєте і у Буковелі. Бо щороку я спостерігаю за дітлахами, які освоюють їзду на лижах. І завжди бачу щасливі, усміхнені обличчя дітей. А це – головне! Людина формується протягом усього життя, проте основа все ж закладається у дитинстві. Тому що більше ми дамо дітям змалечку, то більше виросте освічених і свідомих громадян у майбутньому», – наголосив Олександр Шевченко.

5 f f f

Сертифікати отримали більше трьох тисяч першокласників Івано-Франківська.  Приємну місію виконали помічники ініціатора програми, народного депутата України Олександра Шевченка, а також депутати і громадські активісти від партії «УКРОП».

7 s0f5

«Я сьогодні на лінійці маю почесну місію – вручаю діткам сертифікати на катання у Буковелі. Та цей день для мене особливий. Бо вперше за шкільну парту сідає моя донечка Анжеліка. Сподіваюсь, взимку усім класом, разом із вчителькою та батьками, ми проведемо чудовий день у горах, навчимо діток кататись на лижах, здружимось», – розповідає укропівець, громадський активіст Денис Бондарчук-Грита.

До слова, у Буковелі заняття проводять досвідчені інструктори, що спеціалізуються на роботі з дітьми. Всі витрати з транспортування дітей, забезпечення спорядження та абонементами, організатори беруть на себе. Використати сертифікат першокласники можуть лише протягом 2017/2018 навчального року. Діти мають можливість поїхати на безкоштовні навчання разом з одним зі своїх батьків.

9 e1535811890701 g0g0

«Ми хвилюємось, але щасливі. Бо нарешті стали дорослими – пішли у школу. Будемо добре вчитися – і поїдемо у Буковель. Це має бути весело», – каже першокласниця Христинка.

6 m03

У рамках програми уже більше 10 тисяч дітей з Івано-Франківська та Прикарпаття навчились кататись на лижах і проводити своє дозвілля весело та спортивно.