e6a518f519aa47febcc00ec859487b21 fill 500x333

З 24 по 26 серпня відбувся робочий візит делегації Україно-Польської асоціації єдиноборств UPMAA на чолі з радником міста Плоцьк та президентом польської сторони асоціації Jacek Jasion в Україну.

Делегація відвідала гірськолижний курорт Буковель, де відбулась зустріч із народним депутатом України Олександром Шевченком.

Під час зустрічі було погоджено проведення відбіркових змагань за пояс UPMAA з кікбоксингу К-1 за версією WKL, а також Громадський Рух Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» стане генеральним спонсором першого турніру асоціації - ARENA FIGHT NIGHT , який пройде у Польщі, у м. Плоцьк 29 вересня. В ході турніру розіграють три пояси федерації WKL.

«Ми завжди підтримували спорт, адже це одна зі складових успішного суспільства. Здорова нація – сильна держава! Спорт загартовує і тіло, і дух. Люди в спорті вчаться досягати поставлених цілей, наполегливою працею. Оскільки і в житті, аби чогось досягнути треба наполегливо працювати та цілеспрямовано, крок за кроком йти до мети», - наголосив Олександр Шевченко.

Варто наголосити, що Олександр Шевченко вже традиційно підтримує спорт, адже це здоров’я усієї нації. В рамках підтримки спорту щорічно відбуваються Кубок «Буковелю» з фрі-файту, організація футбольних турнірів в різних містах України, проведення та підтримка тенісного дитячого турніру, змагання з баскетболу 3х3, підтримка зимових видів спорту та розвиток дитячого спорту загалом…

У Буковелі представники польської делегації ознайомились зі спортивною базою курорту та були приємно вражені інфраструктурою туристичного комплексу та його розвитком з високими стандартами якості.

«Я направду подивований швидким та якісним розвитком курорту Буковель. Тут відмінна інфраструктура як для туристів, так і для спортсменів. Дуже приємно, що керівництво курорту таку величезну увагу приділяє розвитку спорту та бере активну участь у спортивному житті цілої Української держави. Сподіваюсь, що наша співпраця буде плідною та принесе вагомі результати для обох країн», - зазначив радник міста Плоцьк та президент польської сторони асоціації єдиноборств UPMAA Jacek Jasion.