39918072 286989742091039 8517758766102347776 n

В ніч на сьогодні, 23 серпня, на залізничній колії в Ямниці сталася трагедія.

Як відомо, люди вже давно добиваються спорудження надземного пішохідного переходу над цією частиною колії. Щоб дістатися до центру, жителям щодня доводиться переходити через ці колії, де відстоюються вантажні вагони. Якщо вагони розділені, то перейти легко. Однак часто вони з’єднані, і доводиться вже пролізати попід, між чи через них. Цим люди наражають себе на небезпеку, адже в будь-яку мить поїзд може рушити, пише ГК.

Цієї ночі 66-річна пенсіонерка власне перелазила під вагоном, а за тим перетягувала свої сумки. В той час поїзд рушив. Як наслідок, жінка залишилась без вказівного пальця і мізинця.

Зараз на місці трагедії ще досі багато крові, розкидані огірки, які несла жінка, а також на рельсах залишилися її пальці.

Потерпілій, яка втратила багато крові працівники станції викликали швидку допомогу.

Заступниця начальника станції Руслана Лисак повідомила, що через це створена спеціальна комісія. Вона стверджує, що цей перехід службовий і прохід для мешканців Ямниці там заборонений.

“Не зважаючи на це, вони постійно там лазять і дітей ще пхають під вагони. Якщо батьки не бояться, то що робити?“, – каже вона.

За колією в мікрорайоні Кутець, до слова, проживає четвертина мешканців села.