135 20

Цього тижня розпочались роботи з капітального ремонту харчоблоку в Івано-Франківській початковій школі номер 8.

Про це повідомив депутат міської ради від партії «УКРОП» Мстислав Тарас.

«Оскільки у міській раді я є представником цього округу, знав проблему уже давно. Заклад розташований у приміщенні колишнього дитячого садочка, зведеного ще у 1977 році. З того часу тут жодного разу не робили ремонти. Те ж стосується і обладнання. Плита, м’ясорубки та інше кухонне начиння було ще з минулого століття. Само собою, воно потребувало заміни», – розповів укропівець.

133f

Тому Мстислав Тарас звернувся за допомогою до народного депутата України Олександра Шевченка. за сприяння парламентаря, з державного бюджету на капітальний ремонт харчоблоку було виділено близько 300 тис. грн.

«У нашому закладі навчається 260 діток від 6 до 10 років. Зрозуміло, що в такому віці здорове повноцінне харчування – це запорука доброго самопочуття та успіхів у навчанні. Щиро радіємо, що тепер зможемо годувати наших вихованців якісною їжею. У просторому сучасному приміщенні ми встановимо нове обладнання. Це суттєво вплине на швидкість роботи наших кухарів та якість приготованої їжі», – розповіла директор закладу Ірина Чміль.

132 0n

Зараз у харчоблоці активно тривають ремонтні роботи. Їх планують завершити до початку навчального процесу.