1416388413 400 501

В четвер, 9 серпня, міський виконавчий комітет має прийняти рішення про повну заборону продажу алкоголю вночі і відправити його на розгляд сесії франківської міськради.

Цю інформацію “Галці” підтвердив керівник комунального підприємства “Муніципальна варта” Богдан Кухарук, який доповідатиме з цим питанням на МВК.

Проект рішення розроблений з метою попередження вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв серед населення (в тому числі підлітків і молоді).

“Попередньо планують заборонити продаж алкоголю в магазинах з 22-ої години вечора до 8-ої ранку. Мова йде не лише про міцні спиртні напої, а й про пиво і вино теж”, – каже Богдан Кухарук.

За словами керівника муніципалів, вартові відстежуватимуть виконання нового рішення і складатимуть протоколи на підприємців, які порушуватимуть правила торгівлі алкоголем.

Міська рада може проголосувати за це рішення вже наступного тижня. А ввести його в дію можуть на початку осені.

Варто зазначити, що питання збереження робочих місць для продавців та охоронців, як і інші проблеми франківців, ініціаторів проекту не хвилює. Очевидно, що цілодобові магазини перестануть працювати у вищевказаному режимі, адже нічна торгівля на 90 відсотків тримається за рахунок продажу алкоголю та тютюнових виробів, і це призведе до скорочення персоналу, пише Шабля.

Не варто сумніватись і в тому, що той, хто захоче випити вночі - обов'язково знайде спосіб це зробити. Цілком ймовірно активуються наливайки, які, за інсайдерською інформацією, на минулих виборах активно допомагали завойовувати симпатії електорату правлячій у міськраді Івано-Франківська партії... 

Є і ризик зростання рівня наркоманії серед молоді, яка, шукаючи розваг, часто робить необдумані вчинки, які мають ненайприємніші наслідки.

Ну і звісно ж, як забути про настоянку з гліда, відому у народі, як “Боярышник”. Альтернатива для найзатятіших пияків, яка перетворить території довкола цілодобових аптек на жалюгідну копію “Октобер-фесту”...