38246135 2071465726514316 1902400504713969664 n

За сприяння депутата обласної ради від партії УКРОП Івана Візінського у Глушківському НВК, що на Городенківщині, замінили частину вікон та дверей.

На ці роботи укропівець ініціював виділення із обласного бюджету більше 100 тисяч гривень.

«Вікна замінили у класних приміщеннях. Бо старі не витримували негод, пропускали холод та вологу. А в таких умовах діти не можуть комфортно навчатись»,- зазначив укропівець.

Також Іван Візінський пролобіював виділення 113 тисяч гривень на придбання сміттєвих контейнерів. Їх уже доставили у село.

«В Глушкові, як і скрізь, існує велика проблемі із вивозом твердих побутових відходів. Люди дають собі зі сміттям раду самотужки: спалюють, закопують, деякі вивозять у ліс. Та ми розуміємо, чим це загрожує. І взялись за вирішення цього питання. Оскільки баки у нас вже є, на черзі – підписання договору із фірмою, що власне займатиметься вивозом відходів», - каже сільський голова Глушкова Василь Кирилюк.

За словами Івана Візінського, контейнери закупили для ще кількох населених пунктів Городенківщини, де є такі ж проблеми.

«На жаль, українські села протягом останніх десятиліть практично покинуті напризволяще. І ремонту та відновлення потребують дуже багато об’єктів інфраструктури. А про вивіз сміття взагалі мова не йшла. Та зараз люди стають свідоміші, розуміють, яку шкоду можуть завдати довкіллю. І хочуть налагодити процес вивозу непотребу. Я обіцяю, що сприятиму в цьому питанні. Переконаний: поступово, спільно із громадами, ми змінимо ситуацію на краще», - сказав укропівець.