3dc6fe61ba07bed3dd5b1117f50495e4

З початку оздоровчої кампанії фахівці провели 158 обстежень дотримання вимог санітарного законодавства у закладах оздоровлення та відпочинку дітей.

Порушення вимог санітарного законодавства встановлено в кожному п’ятому закладі - 31(19,6%).

Про це інформують Фіртку в Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Основними видами порушень, що встановлені під час обстежень закладів, були:

невідповідності питної води вимогам санітарних норм за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками,

нестандартні змиви з чистого посуду та обладнання на харчоблоках дитячих закладів,

недотримання правил миття посуду та особистої гігієни працівниками харчоблоку. 

Впродовж червня-липня в закладах оздоровлення та відпочинку області перебувало 16 100 дітей, в тому числі оздоровлювались – 4219, відпочивали – 11881.

Впродовж липня в області функціонували 43 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, із них 17 – позаміських стаціонарних, 16 – наметових та 10 – з денним перебуванням.

За даними лабораторних досліджень, відхилення з калорійності від меню-розкладів зареєстровано у 1,9% проб, бактеріологічне забруднення готових страв встановлено у 0,6% проб, питома вага позитивних змивів на санітарно- показову мікрофлору з обладнання, інвентарю, рук та санітарного одягу кухарів закладів оздоровлення становила 7,9%.

"Лабораторний контроль за якістю питної води та харчуванням дітей проводитиметься до закінчення оздоровчого сезону. На особливому контролі Держпродспоживслужби - профілактика харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій у дитячих оздоровчих закладах. Варто наголосити, що в ході моніторингових відвідувань та планових перевірок виявлено 29 незареєстрованих субʼєктів господарської діяльності, які надають послуги оздоровлення та відпочинку організованих груп дітей", - інформують фахівці Держпродспоживслужби.

Крім того, створили відповідний реєстр суб’єктів господарської діяльності та видали наказ щодо проведення позапланових перевірок даних суб’єктів господарської діяльності з питань дотримання санітарних вимог, забезпечення дітей якісним і безпечним харчуванням.