0 05jaa9kce5bgfds5ebgs5223 85778

Народний депутат України Віктор Шевченко у рамках робочої поїздки округом відвідав село Комарів.

За сприяння нардепа, нещодавно тут буковелівська фірма «ПБС» завершила ремонт дороги: регенерувала основу та облаштувала якісне дорожнє покриття. Майже три кілометри шляху, кажуть місцеві, тепер не впізнати.

«Асфальт капітальний. Такого асфальту давно не було. Тепер без проблем можна їздити і велосипедом і автівкою. Люди тішаться, як малі діти» – каже житель Комарова Йосип Панчишин.

«Дорога така, як з неба впала. Ми довго на неї чекали. Зробили якісно, ми задоволені», – ділиться Іван Івасишин.

Віктор Шевченко поспілкувався із громадою села. Люди кажуть: завдяки новій дорозі мають добре сполучення із іншими населеними пунктами. А транспорт не буде ламатися так часто. Адже ями та вибоїни замінив асфальт високої якості із 10-літньою гарантією.

«Впевнений, що поступово вдасться відновити усі регіональні дороги. Адже це зараз найбільша проблема в Україні. Якщо шляхи між обласними центрами ремонтують, то про села, на жаль, усі забувають. Але якщо стукати, – відкриють. Я радий, що мені, моєму братові Олександрові Шевченку та іншим відповідальним політикам вдається приносити людям нормальну інфраструктуру та якість життя», – сказав Віктор Шевченко.

До слова, за сприяння нардепа, із державного бюджету було виділено півмільйона гривень на капітальний ремонт дитячого садочка у Комарові. Роботи планують розпочати найближчим часом.

24dfddf