5jaagag4nftd4ndduep6okcs53 85778

22 липня в селі Копачинці Городенківського району відбудеться відкриття першої на Івано-Франківщині ферми з вирощування равликів.

На відкритті ферми «Покутський равлик» учасників заходу чекає екскурсія полем для випасу равлика. Гостям розкажуть про те, як створювалася ферма – від ідеї до її практичного втілення, про плани на майбутнє та перспективи равликових ферм як бізнесу і культури споживання равлика в Україні і, власне, про самих равликів.

Також передбачена дегустація – поєднання екзотичної новинки з традиційною кухнею. Разом з равликом у різних соусах буде подаватися дністровська юшка, а також ще одна гастрономічна новика – чернелицький сир.

Для усіх бажаючих взяти участь у відкритті равливої ферми обов’язкова попередня реєстрація. Повідомити організаторів про свою присутність треба до 14:00 19 липня цього року телефоном 098 678 79 33 (Іван Паламарчук)

Додамо, що з Івано-Франківська до села Олієво-Королівка Городенківського району щогодини відправляється автобус. О 13:00 22 липня з с. Олієво-Королівка (від АЗС) буде організований виїзд до с. Копачинці.