v8v8v8y6yv8vir

У Калуші в міському парку культури та відпочинку ім. Івана-Франка травмувався одинадцятирічний хлопець. Неповнолітній, їдучи на велосипеді, врізався на швидкості у дерево.

Дитина виявилась сиротою. Після смерті матері вихованням займається 73-літня бабуся. Зараз школяр перебуває в реанімації дитячої обласної лікарні, пише МІСТО.

Як повідомили у соцмережі, дві операції пройшли успішно, тож дитина вийшла з коми та реагує на запитання: відповідає, кліпаючи очима.

- Дитина в стабільно важкому не критичному стані. Лікування довготривале і важке. Завтра хочуть від’єднювати його від апарату. Подає сигнали на запитання-відкриває очі, – пише волонтерка.

Наразі доступ для посторонніх відвідувачів закритий, втім згодом Дмитру знадобиться постійний догляд. Волонтери звертаються до небайдужих, які готові допомогти.

- Потрібно міняти памперси, мити дитину, розмовляти і підтримувати психологічно. Можна створювати графік чергування. З 9 ранку і як в кого виходить — мати з собою халат, шапочку, тапочки, без манікюрів великих та з сильним терпінням. Адже це не тільки фізично, а й психлогічно нелегко.

За інформацією медиків, завдяки небайдужим краянам хлопець забезпечений усіма необхідними ліками. На прохання про допомогу відгукнулися сотні людей. На банківський рахунок бабусі надійшло понад 100 тис. гривень.