ad138fc26d486c3da55d3191edc0b189

Протестувальники розблокували вулицю Галицьку.

Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська сьогодні мав зустрітися із мешканцями вуль Хіміків-Тролейбусної, які протестують проти забудови зеленої зони управлінням СБУ, пише Фіртка.

Проте, Руслан Марцінків на зустріч не прийшов, а прислав свого заступника Миколу Вітенка. Мешанці з ним говорити не захотіли та перекрили дорогу перед мостом, який веде у Пасічну.

Перекриття тривало майже дві години. В місті утворилися кілометрові корки.

Врешті міський очільник вирішив призначити нову зустріч. Відбудеться вона сьогодні, о 18:00 в міській раді.

"Прикро, що зустріч так і не відбулася через односторонній зрив активістів", - каже Руслан Марцінків.

Варто зазначити, що земельну ділянку, яку громада мікрорайону відстоює для облаштування скверу, надано в постійне користування СБУ в Івано-Франківській області ще у 2012 році.

"У зв’язку із тим, що жителі прилеглих будинків виступають проти забудови, рішенням минулої сесії створено робочу групу. Так, вже відбулося 2 засідання групи під головуванням заступника Олексія Кайди та першого заступника Миколи Вітенка. В рамках робочих зустрічей дали доручення відшукати альтернативну земельну ділянку в іншому місці, щоб запропонувати її для ведення будівництва", - говорить Руслан Марцінків.

Також мерія звернулися офіційним листом до Кабінету Міністрів України щодо скасування рішення про виділення земельної ділянки.