dfaa1d74c4d1abc12160bd0caa8d4d05

Під час зустрічі із укропівцями Київської, Запорізької областей та Криму народний депутат України Олександр Шевченко висловив своє бачення майбутнього української держави.

«У час, коли в країні триває війна, наші воїни гинуть на фронті, вищі чиновники щодня грабують нашу країну на схемах закупівель нафтової сировини, енергоносіїв із ОРДЛО. Ми маємо чітко усвідомити, що по-перше, не повинні співпрацювати із ворогом. А по-друге, не торгувати із ним. Тільки та країна, яка не співпрацює із ворогом, яка має потужну армію і сильну економіку, зможе гідно жити і процвітати», – сказав Олександр Шевченко.

Представники кримської організації УКРОПу озвучили ідею кримськотатарської національної територіальної автономії, яку підтримав і Олександр Шевченко.

«Дуже відверта розмова. Було багато гострих запитань. Але нардеп показав свою сильну сторону. Я сподіваюсь, що він отримає підтримку не тільки на внутрішньопартійних праймеріз, але й у всій Україні», – сказав голова кримської республіканської організації партії «УКРОП» Арфан Кудусов.