2zxzxzx

Народний депутат України Олександр Шевченко у рамках внутрішньопартійних праймеріз поспілкувався із представниками київського УКРОПу.

«Такі зустрічі дають можливість усвідомити, що разом ми – сила. Укропівці здатні перетворити будь-яку країну в успішну. Приклад – Буковель. Якщо поставити собі мету, можна досягнути будь-яких висот. Об’єднуючи людей, ми зможемо зробити щасливу країну щасливих українців», – зазначив Олександр Шевченко.

0 b31458bcc58da6f4f6c XL

Зустріч тривала більше трьох годин. Присутні обговорили шляхи розвитку України, зачепили теми освіти, медицини, армії, війни на сході та багато інших.

1zxczxc

«Дуже цікава, насичена, жвава зустріч із непересічною людиною. Олександр Шевченко створив бренд Буковелю, показує вміння працювати за найвищими світовими стандартами. А ще цікаво було послухати його як учасника праймеріз. Очевидно, що укропівці обиратимуть не тільки програми, а голосуватимуть за людину, за ставлення до тих чи інших проблем», – сказав голова Київської міської організації партії «УКРОП» Богдан Яременко.

4ggg